Україну обрали місцем проведення 16-ої щорічної сесії ПА ОБСЄ для демонстрації, що вона також належить до Європи, - Й.Леннмаркер.

Україну обрали місцем проведення 16-ої щорічної сесії Парламентської Асамблеї Організаці по безпеці і співпраці в Європі (ОБСЄ) аби продемонструвати, що вона також належить до Європи. Про це заявив сьогодні президент ПА ОБСЄ Йоран Леннмаркер під час зустрічі з головою Верховної Ради України V скликання Олександром Морозом, повідомила по завершенню зустрічі прес-секретар спікера Вікторія Шведова. За словами Й.Леннмаркера, одна з причин обрання України місцем проведення чергової сесії ПА ОБСЄ полягає в тому, "щоб продемонструвати, що ця частина Європи належить до всього Європейського континенту". "Верховна Рада – це також європейський парламент і Україна – це також європейська країна, як і Швеція. Європа – це весь Європейський континент", - зазначив він. Й.Леннмаркер висловив велику подяку ВР і особливо О.Морозу за чудову організацію заходу. У свою чергу О.Мороз подякував за проведення сесії ОБСЄ саме у Києві. За його словами, усі питання, які розглядає асамблея, важливі і потребують уваги всього європейського товариства. "Переконаний, що за асамблеєю – велика перспектива, оскільки її рішення певним чином знаходять свої відображення у законодавстві кожної країни-члена ОБСЄ". О.Мороз відзначив, що "в Україні складна політична ситуація і тому проведення ПА ОБСЄ вітається не всіма". Він відзначив, що 16-а сесія ПА ОБСЄ – це "перспектива на шляху України до демократії".
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся