До України прибуло ще одне судно з вугіллям з США

П'ятниця 10 листопада 2017 12:48
До України прибуло ще одне судно з вугіллям з США
Фото: вугілля (twitter.comPittsburghPG)

До порту "Південний" прибула партія об'ємом 80 тис. т вугілля

До морського торговельного порту "Южний" прибуло ще одне судно з вугіллям зі Сполучених Штатів Америки для підприємств "Центренерго", передає Центр транспортних стратегій.

Повідомляється, що балкер MG EXPLORER доставив в Україну з 80 тис. т вугілля з США. Також повідомляється, що дана партія законтрактована для електростанцій "Центренерго".

Нагадаємо, на початку листопада в морський торговельний порт "Чорноморськ" в Одеській області прибула чергова партія з ПАР з 75 тис. т антрациту. Дана партія антрациту попрямує на Криворізьку ТЕС. До цього прибули ще дві партії вугілля з США та ПАР. Зокрема, 21 жовтня прибуло судно "Leda C" з вантажем вугілля з Африки. Балкер був розвантажений за 3 дні, а на енергетичні підприємства відправили близько 200 вагонів палива. Друге судно Navious Galileo планувалося розвантажити в найближчі дні. Загальний обсяг поставки становить 155 тис. тонн.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся