ru ua

Україну об'єднає не політична, а економічна платформа, - Тігіпко

Вирішення соціальних та економічних питань є найважливішим завданням для України. Приступити до її виконання необхідно після відновлення порядку в країні. Про це заявив народний депутат, кандидат в Президенти України Сергій Тігіпко на презентації своєї виборчої програми.

За його словами, для наведення порядку в країні потрібно роззброїти людей на вулицях у всіх регіонах і гарантувати амністію учасникам протестів. Також варто провести повне перезавантаження влади і розпочати реформу місцевого самоврядування, що передбачає децентралізацію влади.

"Ми просто на межі протистояння, яке може закінчитися і розколом країни і тим, що можуть гинути українці від рук українців. Що робити в цій ситуації? Які кроки ми повинні зробити, щоб відновити мир? Щоб перейти до вирішення економічних і соціальних проблем, які найбільше хвилюють українців, нам потрібно навести порядок в країні і почути схід", - заявив Тігіпко.

"Це потрібно не політикам, це потрібно усій Україні", - запевнив він.

За словами політика, після цього треба приступити до масштабних економічних реформ - дати людям роботу, забезпечити своєчасні виплати зарплат і пенсій, не допустити зниження рівня життя.

"Україну об'єднає не політична, а економічна платформа", - підкреслив він.

Політик зазначив, що тимчасовий уряд повторює помилки минулої влади, яка не слухала і не реагувала на потреби людей.

"Те, що робить нинішній уряд - це шлях в нікуди. Йде урізання соціальних програм, вільне падіння національної валюти, це шлях, який пройшли країни Південної Європи, отримавши в результаті зниження ВВП і величезні показники безробіття", - нагадав кандидат у Президенти.

"Економіка, це той базис, на якому ми будемо об'єднувати людей, на якому ми зможемо об'єднати країну", - заявив Тігіпко.

Він підкреслив, що необхідно прийняти всі закони, які дозволять вивести Україну на лідерські позиції за сприятливим умовам для ведення бізнесу, здійснити реальні кроки по боротьбі з корупцією.

Крім того, Тігіпко вважає важливим реалізацію інвестиційних проектів, які дозволять ліквідувати безробіття та відродити економіку.