Українці увійшли в топ-10 одержувачів громадянства країн ЄС, - Євростат

П'ятниця 21 квітня 2017 14:37
Українці увійшли в топ-10 одержувачів громадянства країн ЄС, - Євростат
Фото: паспорти ЄС

У 2015 році близько 840 тис. осіб отримали громадянство країн ЄС

Близько 840 тис. осіб отримали громадянство однієї з держав-членів Європейського Союзу, Україна на 8 місці за кількістю тих, хто отримав громадянство ЄС. Про це свідчать дані Eurostat.

"На першому місці за кількістю тих, хто отримав громадянство Євросоюзу виявились Марокко з 81,6 тз. чоловік. 88% заявників отримали громадянство Франції, Іспанії та Італії", - йдеться в повідомленні.

Далі за кількістю йдуть громадяни Албанії, Туреччини, Індії, Румунії, Пакистану та Алжиру. Україна посіла восьме місце в списку з 19 142 затвердженими заявами про громадянство. Найбільше українців отримали громадянство в Німеччині (4 917 осіб), Португалії (2 895 осіб) та Польщі (1 957 чоловік).

Румуни (28,4 тис. осіб) і поляки (17,8 тис. осіб) були двома найбільшими групами громадян Євросоюзу, які отримали громадянство в іншій країні ЄС.

Українці увійшли в топ-10 одержувачів громадянства країн ЄС, - Євростат

Фото: скріншот документа Євростату

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Угорщина наполягає на введенні подвійного громадянства для етнічних угорців, які проживають в Україні.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся