Українці не повинні платити "податок на газові труби", - "Наш край"

Четвер 30 березня 2017 15:35
Українці не повинні платити "податок на газові труби", - "Наш край"
Фото: Сергій Шахов

Нардеп від "Нашого краю" Шахов відправив НКРЕКП відповідне звернення

Партія "Наш край" вимагає негайно скасувати щойно введену абонплату на газові труби. Відповідне звернення народний депутат від партії "Наш край" Сергій Шахов відправив Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

За його словами, НКРЕКП змушує людей платити за право бути споживачем. "Для споживачів ввели "податок на газові труби". Чи споживаєш газ, поїхав у відпустку або довготермінове відрядження – за газову трубу маєш заплатити. Заощадив ти газ чи ні – заплати абонплату. У прагненні максимально нажитися на людях вирішили навіть субсидію на абонплату не давати. Це рішення слід негайно відмінити", – зазначив Шахов.

Він також назвав три, на його погляд, несправедливих аспекти впровадження абонплати. "По-перше, плата нараховується незалежно від того, чи була надана послуга. По-друге, люди будуть переплачувати, оскільки оплату встановлено на максимальну потужність лічильника, а не на фактичне споживання газу. По-третє, найбільше постраждають сім'ї, які використовують газ лише для приготування їжі і не мають лічильника, – це з урахуванням того, що прилади обліку їм повинні встановити постачальники послуг", – заявив Шахов.

За словами депутата від партії "Наш край", рішення НКРЕКП про абонплату для споживачів газу – чергова "спроба обдурити людей".

"НКРЕКП прийняла чергове несправедливе рішення, яке встановлює фіксований дохід на користь олігархів. Крім того, за висновком експертів, введення абонплати призведе до зростання рахунків за споживання газу для всіх. Тобто мова йде про чергове приховане підвищення тарифу", - підсумував Шахов.

Раніше "Наш край" вимагав від НКРЕКП заборонити встановлення будинкових лічильників газу замість поквартирних. Крім того, партія наголошувала, що встановлення індивідуальних лічильників – обов'язок постачальників послуг.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся