На українсько-польському кордоні сталася перестрілка

НовиниНадзвичайні події    02.12.2016 - 00:22
Фото: Олександр Данилюк
Фото: Олександр Данилюк

Невідомі намагалися провести чотири мікроавтобуси контрабанди

На українсько-польському кордоні біля пункту пропуску "Шегині" зав'язалася сутичка між мобільною групою і зловмисниками з використанням вогнепальної зброї. Про це на своїй сторінці в Facebook написав міністр фінансів України Олександр Данилюк.

"Порушники намагалися провести чотири мікроавтобуси контрабанди. Коли їх викрили і намагалися затримати, вони викликали підмогу" у кілька десятків чоловік, які почали заворушення, вибили вікно автобуса і дали одному з водіїв втекти на авто. При цьому було збито одного із співробітників митної служби, який перегородив собою проїзд. Зупинити сутичку мобільній групі вдалося лише застосувавши зброю", - написав Данилюк.

Повідомляється, що збитий співробітник митної служби доставлений в лікарню. Проти порушників початі відповідні дії.

"Оцінюється вартість контрабанди в трьох автобусах, які вдалося затримати. Також розглядається питання порушення кримінальних справ проти працівників митниці через можливість корупції", - додав він.

 

Сьогодні біля Українсько-Польського кордону розгорнулась картина, яка потягне на епізод із голлівудського екшену. Біля...

Опубліковано Олександром Данилюком / Oleksandr Danyliuk 1 грудня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що служба фінансових розслідувань повинна з'явитися в Україні не пізніше 2017 року.

On Top