ru ua

Українські військові сьогодні не вели активних бойових дій у районі Донецька, - РНБО

Українські військові сьогодні не вели активних бойових дій у районі Донецька, - РНБО

Українські військові сьогодні не вели активних бойових дій у районі Донецька. Про це в ході брифінгу заявив заступник керівника інформаційно-аналітичного центру РНБО Володимир Польовий, передає кореспондент РБК-Україна.

"У Донецьку сталася серія вибухів, внаслідок яких є постраждалі серед мирних жителів. Мова йде про загиблих і десятки поранених. Інформація про постраждалих і сама подія уточнюється. Насамперед дозвольте висловити глибоке співчуття сім'ям загиблих та постраждалих", - сказав Польовий.

"За попередніми оцінками сьогоднішню атаку можна розцінити як провокаційний акт, спрямований на зрив процесу мирного врегулювання і чергової зустрічі в тристоронньому форматі контактної групи", - підкреслив Польовий.

Він нагадав, що вчора, за повідомленнями самих бойовиків, вони затримали в Донецьку групу з 3-х росіян, які здійснювали в Донецьку обстріл.

"Українська артилерія ніколи не вела і не веде вогонь по житлових районах міста. Українська армія сьогодні не вела активних бойових дій у районі Донецька", - повідомив Польовий.

Нагадаємо, за даними РНБО, сьогодні, 30 січня, в Донецьку бойовики здійснили черговий теракт, 7 чоловік загинули. У ДНР заявили про 7 загиблих і 20 поранених мирних жителів в результаті обстрілу.