ru ua

Українські споживачі за 20 днів січня перевищили ліміт використання газу на 17%, - "Нафтогаз"

Українські споживачі за 20 днів січня перевищили ліміт використання газу на 17%, - "Нафтогаз"

Українські споживачі за 20 днів січня перевищили ліміт використання природного газу на 17%. Про це повідомляє прес-служба НАК "Нафтогаз України".

"За оперативними даними українські промислові підприємства, бюджетні установи, підприємства теплокомуненерго та населення використовували за 20 днів нового року 3,5 млрд куб. м природного газу. При цьому споживачі України ... (промисловість, ТКЕ, бюджетні установи) перевищили ліміти використання природного газу на 17% (за підсумками грудня 2014 року перевищення становило 25,6%), - йдеться в повідомленні.

Найбільше перевищення лімітів спостерігалося в Рівненській (+155%) та Черкаській (+81%) областях. У той же час вперше відразу 14 регіонів спожили менше встановленого рівня або незначно перевищили його.

Зокрема, менше виділених лімітів використовували Закарпатська (-21%), Житомирська (-12%), Сумська (-3%), Волинська (-3%), Кіровоградська (-2%) і Луганська (-42%) області.

Триває перевищення лімітів у промисловості (+25%) і на підприємствах ТКЕ (+15%). Населення зменшило споживання газу порівняно з відповідним періодом минулого року на 16%. Бюджетні установи використали газу на 23% менше встановленої норми.

Нагадаємо, українські споживачі за 10 днів січня перевищили ліміт використання газу на 23,7%