ru ua

Українські міжнародні автоперевізники в 2014 р. отримають на 5,3% більше дозволів

Українські міжнародні автоперевізники в 2014 р. отримають на 5,3% більше дозволів.

Українські міжнародні автоперевізники в 2014 р. отримають на 5,3% більше дозволів. Про це на брифінгу повідомив в. о. міністра інфраструктури Володимир Козак, передає його прес-служба.

"Завдяки плідній співпраці з нашими іноземними колегами, передусім з ЄС, на 2014 р. було збільшено річну квоту на 38 тис. 908 дозволів: з 725 тис. 990 до 764 тис. 898. Також вдалося домогтися збільшення книжок ЄКМТ - на 1 тис. 4 шт., або майже на 50%. Їх кількість на 2014 р. становить 3,3 тис. дозволів", - розповів Козак.

Він також зазначив, що тривають переговори щодо лібералізації автомобільних перевезень, в першу чергу з країнами з обмеженими річними квотами та державами-членами ЄС.

"Переговорний процес не припиняється. До того ж свою підтримку в питанні лібералізації перевезень в своєму листі висловив єврокомісар з питань транспорту Сійм Каллас. Повна лібералізація, тобто зняття обмежень на автоперевезення, зокрема таких країн як Італія, Угорщина, Австрія, Польща, Туреччина, Латвія, Словаччина та інших, розширить можливості наших перевізників на цьому ринку, допоможе їм в організації логістики і т.д." - сказав Козак.