Українські каратисти на чемпіонаті Європи здобули повний комплект нагород

Українські каратисти на чемпіонаті Європи здобули повний комплект нагород Фото: збірна України з карате (noc-ukr.org)

Медаль найвищого ґатунку до скарбнички збірної України принесла Анжеліка Терлюга

В сербському місті Новий Сад завершилися змагання європейської першості з карате, за підсумками яких на рахунку українців чотири медалі. Про це повідомляється на сайті Національного олімпійського комітету України.

Медаль найвищого ґатунку до скарбнички збірної України принесла Анжеліка Терлюга (до 55 кг). На шляху до золотого тріумфу спортсменка здобула перемоги над суперницями з Болгарії, Німеччини, Люксембургу та Італії, а у фіналі вирвала перемогу у хорватки Олександри Хасані.

Срібна медаль в активі Аніти Серьогіної, яка виступає у ваговій категорії до 61 кг. Ще дві бронзові медалі на рахунку Станіслава Горуни (до 75 кг) та чоловічої збірної з куміте.

Нагадаємо, українська спортсменка Ірина Ромолданова стала бронзовою призеркою на чемпіонаті Європи з тхеквондо.