Українські гімнасти вибороли 2 срібні медалі на чемпіонаті світу

Українські гімнасти вибороли 2 срібні медалі на чемпіонаті світу Фото: Олег Верняєв (facebook.com/olympicua)

"Срібло" в неділю почергово здобули Ігор Радівілов та Олег Верняєв

Українські спортсмени Ігор Радівілов та Олег Верняєв стали срібними призерами на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики, який проходить нині в Монреалі (Канада). Про це 8 жовтня 2017 року повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України у Facebook.

Зокрема зазначено, що спочатку в неділю Радівілов здобув срібну нагороду в опорному стрибку ("золото" у цій дисципліні дісталося атлету з Японії Кензо Сіраї).

Нагадаємо, на початку липня 2017 року команда українських гімнасток завоювала "срібло" на етапі Кубка світу в Німеччині.

Українська команда стала другою у багатоборстві, яке є кваліфікацією у фінали в окремих видах. Гімнастки демонстрували свої програми з булавами, стрічкою та трьома м'ячами/двома скакалками, а також з п'ятьма обручами.

Відзначимо, що перше місце дісталося російський команді, а третє - гімнасткам з Білорусі.