ua en ru

Українська армія і прикордонники відновили контроль над ділянкою кордону з РФ, - Порошенко

Українська армія і прикордонники відновили контроль над ділянкою державного кордону з Російською Федерацією (РФ) довжиною понад 100 км.

Українська армія і прикордонники відновили контроль над ділянкою державного кордону з Російською Федерацією (РФ) довжиною понад 100 км. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента України Петра Порошенко (на фото).

Як повідомляється, сьогодні на сході України бойовики вперше застосували танки, які, за даними української розвідки, з'явилися з боку Російської Федерації. В результаті військової операції, яка планувалася напередодні, українським військовим вдалося утримати ситуацію під контролем.

"В результаті добре підготовленої операції, українські військові та прикордонники відновили контроль над ділянкою державного кордону протяжністю понад 100 км, ведучи боротьбу навіть з танками", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні глава МВС України Арсен Аваков заявив, що з Росії в Україну в останні дні проникає військова техніка. За його словами, сьогодні вранці танки перебували у Сніговому, потім два з них виїхали у напрямку до Горлівці, де були атаковані українською армією.