Українка встановила рекорд Кубка світу з плавання

Українка встановила рекорд Кубка світу з плавання Фото: Дарина Зевіна на Кубку світу

Плавчиня Зевіна здобула золоту та срібну медалі

Українська плавчиня Дарина Зевіна у перший день етапу Кубка світу з плавання у французькому Шартрі завоювала дві медалі та встановила новий рекорд. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету у Facebook.

"У плаванні на 200 метрів на спині українка фінішувала першою з результатом 1:59.35 (рекорд Кубка світу). На 50-метрівці Дарина показала час 26.43 і здобула "срібло", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, раніше Зевіна представляла Україну на Олімпіаді 2012 року в Лондоні на дистанціях 100 та 200 метрів плавання на спині й естафеті.

Нагадаємо, найвищим досягненням українських плавців на Олімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро (Бразилія) стало 5 місце Андрія Говорова на дистанції 50 метрів вільним стилем.