Українець Романчук став чемпіоном Європи з плавання

Українець Романчук став чемпіоном Європи з плавання Фото: Михайло Романчук на п'єдесталі пошани (facebook.com/olympicua)

Український спортсмен став першим у фіналі на 1500 метрів вільним стилем

Український спортсмен Михайло Романчук здобув перемогу і виграв "золото" на чемпіонаті Європи з плавання на короткій дистанції у Копенгагені (Данія). Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Зокрема зазначено, що українець став першим у фіналі на 1500 метрів вільним стилем - він подолав дистанцію за 14 хвилин 14,59 секунди.

Як повідомляється, Романчук на 8,34 секунди випередив срібного призера італійця Грегоріо Палтіньері. Своєю чергою "бронза" дісталася норвежцю Хенрику Крістіансену.

Загалом, згідно з інформацією сайту змагань, у цьогорічній європейській першості в Копенгагені беруть участь 700 плавців із 45 країн світу.

Вітаємо!!! ‍ Михайло Романчук - чемпіон Європи з плавання (коротка вода) на дистанції 1500 м вільним стилем! Д...

Опубліковано НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team 16 грудня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українка Віта Семеренко завоювала бронзову медаль у спринтерській гонці у французькому Ансі на третьому етапі Кубка світу з біатлону.