Українець достроково став переможцем молодіжного чемпіонату Європи з боксу

Українець достроково став переможцем молодіжного чемпіонату Європи з боксу Фото: Олександр Хижняк

Хижняк гарантував собі золоту нагороду серед чоловіків до 22 років

Українець Олександр Хижняк достроково став переможцем молодіжного чемпіонату Європи у категорії до 75 кг, який проходить в Румунії. Про це повідомляє прес-служба Федерації боксу України.

Хижняк гарантував собі золоту нагороду чемпіонату Європи серед чоловіків до 22 років, оскільки суперник українського боксера білорус Віктор Дзяшкевіш був змушений знятися з фіналу через травму.

Таким чином, в активі нашої команди вже гарантовано є одна золота медаль. Раніше українські боксери завоювали також три бронзові медалі, а їх володарями стали Ростислав Білостоцький (до 49 кг), Степан Грекул (до 81 кг) та Рамазан Муслимов (до 91 кг).

Нагадаємо, українські боксери Василь Ломаченко, Олександр Усик та Олександр Гвоздик проведуть поєдинки в один вечір у рамках шоу 8 квітня на арені MGM National Harbor (Оксон Хілл, Меріленд, США).