ru ua

В Україні заборонили ще один російський телеканал

В Україні заборонили ще один російський телеканал Фото: заборонений ще один російський телеканал

Нацрада заборонила телеканал "Multimania TV"

Національна рада на засіданні 20 квітня ухвалила рішення вилучити телеканал "Multimania TV" з переліку іноземних програм, які відповідають вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та українського законодавства для ретрансляції провайдерами програмної послуги в Україні. Про це повідомляє прес-служба Нацради.

"Здійснивши моніторинг зазначеного мовника, Національна рада виявила інформаційну заставку з текстом: "Свидетельство о регистрации средства массовой информации Эл № ФС 77-48609 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзор) 16.02.2012 телеканалу "Мультимания.ТВ", а також посилання на сайт телеканалу www.multimania.tv. Проте на сайті відсутні будь-які відомості про те, що телеканал латвійський, натомість розміщуються тільки російські дозвільні документи, зокрема свідоцтво про реєстрацію та ліцензія Роскомнадзора", - зазначається у повідомленні.

Також зафіксовано трансляцію російськомовної неідентифікованої комерційної інформації (реклама або спонсорська інформація). Відповідно до українського рекламного законодавства трансляція/ретрансляція іноземних телепрограм, які містять рекламу і походять з країн, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення та не є країнами Європейського союзу, заборонено.

Так, український регулятор звернувся до Національної ради з питань електронних медіа Латвії за роз'ясненням стосовно ситуації з європейською юрисдикцією телеканалу "Multimania TV", на що отримав відповідь, що 1 грудня 2016 року ліцензію ТОВ "VOXELL BALTIC" (Латвія) на мовлення для програми "Multimania" було анульовано.

"З огляду на такі обставини, Національна рада ухвалила вилучити телеканал "Multimania TV" з переліку програм, дозволених для ретрансляції", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Національна рада з питань телебачення і радіомовлення заборонила ретрансляцію в Україні телеканалу "Мисливець і рибалка HD".