ua ru

В Україні вперше побудують житловий комплекс за "зеленим" стандартам

В Україні вперше побудують житловий комплекс за "зеленим" стандартам

Житловий комплекс "Парк Лейк Сіті", що будується в с. Підгірці під Києвом, прийняв рішення про проведення сертифікації свого проекту по міжнародній системі зеленого будівництва BREEAM . Як повідомляє прес-служба групи компаній DIM, "Парк Лейк Сіті" буде першим проектом житлової нерухомості в Україні, який буде спроектований і побудований за міжнародними стандартами "зеленого" будівництва. Такі стандарти передбачають зведення та експлуатацію будівель з мінімальним впливом на навколишнє середовище, використання екологічних будматеріалів, а також підвищену енергоефективність та комфортність об'єкта.

"Зведення першого в Україні житлового комплексу за стандартами "зеленого" будівництва – це виклик не тільки для нашої компанії, але і для українського девелопменту в цілому. Адже на сьогоднішній день в Україні немає жодного житлового об'єкта, сертифікованого за системою BREEEAM чи за будь-якого іншого зеленому стандарту. Незважаючи на всі складнощі, які очікують нас як першопрохідців, ми впевнені в успішній реалізації проекту. Тим більше, що на всіх етапах проектування і будівництва ЖК "Парк Лейк Сіті" буде здійснюватися ретельний контроль з боку незалежного аудитора BREEAM", - говорить керуючий партнер групи компаній DIM Олександр Насіковський.

Серед основних параметрів, за якими відбувається оцінювання будівель по системі BREEAM: енергоефективність будівель, контроль екологічності будівельних матеріалів, теплової та шумовий комфорт, максимальне використання денного освітлення, контроль якості питної води, використання енергозберігаючих ліфтів, автоматизація управління всіх інженерних систем, транспортна доступність і дбайливе ставлення до навколишнього середовища, в тому числі під час виконання будівельних робіт

"Ми створюємо комплекс для людей, які поділяють наші цінності: турботу про якість та екології житла, дбайливе ставлення до навколишнього середовища, активний спосіб життя та комфорт. Упевнений, що в "Парк Лейк Сіті" ми зможемо втілити всі очікування інвесторів і покупців про якісно новому образі життя", - резюмував Олександр Насіковський.

У компанії також повідомили, що будівництво житлового комплексу "Парк Лейк Сіті" в с. Підгірці Обухівського району вже стартувало в червні поточного року. У рамках реалізації проекту планується зведення 11 комфортних і екологічних будинків на п'ять, сім і дев'ять поверхів. Введення в експлуатацію перших чотирьох будинків заплановано на IV квартал 2018 року. У комплексі також планується будівництво освітнього закладу з дитячим садком і початковою школою, а також торговий центр з продуктовим супермаркетом і кафе.

Довідка

Група компаній DIM (Development Investment Management) – девелоперсько-будівельний холдинг повного циклу, успішно реалізував низку житлових комплексів в передмісті столиці, серед яких клубний будинок "Соборний" і ЖК "Родинний" у Броварах. На черзі - житлові комплекси "Автограф" і "А-52" в Києві. У цьому році група DIM стала членом Ради директорів Конфедерації будівельників України – найбільш авторитетного галузевого об'єднання в країні. В групу холдингу входять підприємства, які мають репутацію надійних партнерів і добре зарекомендували себе на ринку: компанія "ОЛТА" - виробник віконних і дверних конструкцій, будівельна компанія "Домиан", архітектурне бюро повного циклу АВН, будівельна компанія Арсан-буд, компанії ЗРОСТАННЯ-З, М-Еко, Фронтон Інжиніринг.

BREEAMдобровільна система оцінки екологічності будівель, розроблена в 1990 році британською організацією BRE Global і використовується по всьому світу. На сьогоднішній день заявки на сертифікацію подали більше 2,265,300 будівель, і більш 561,000 будівель в 70 країнах світу вже мають офіційний сертифікат цієї системи. Система BREEAM оцінює проекти з більш, ніж 50 різноманітним критеріям, відповідність яким ретельно перевіряється незалежним сертифікованим аудитором і безпосередньо організацією BRE Global.