ru ua

В Україні на військовий облік будуть ставити 17-річних юнаків

В Україні на військовий облік будуть ставити 17-річних юнаків Фото: майбутніх призовників будуть ставити на військовий облік у 17 років

Понад 8 тисяч осіб будуть викликані до військкоматів для постановки на військовий облік

З 2 січня 2016 року в Україні стартувала постановка на військовий облік при районних (міських) військових комісаріатах юнаків 1999 року народження. Про це повідомляє Міноборони України.

"Зокрема, з 2 січня до 30 березня 2016 року тільки в Харківській області понад 8 тисяч осіб будуть викликані до військкоматів для постановки на військовий облік, вивчення їх придатності до військової служби, обстеження стану здоров'я", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що під час постановки на військовий облік буде проходити вивчення юнаків і дівчат, які в цьому році будуть вступати у військові вузи оборонного відомства.

Також, 8 грудня міністр оборони Степан Полторак повідомив, що в рамках реформування обороноздатності країни завершується створення єдиного реєстру військовозобов'язаних.

Нагадаємо, глава Міністерства оборони України Степан Полторак прийняв відставку командувача Сухопутними військами Збройних сил України, генерал-лейтенанта Анатолія Пушнякова.