В Україні збільшилася кількість оптимістів і скептиків лібералізації візового режиму з ЄС

НовиниСуспільство    05.07.2016 - 12:47
Фото: 16% українців очікують введення безвізового режиму до кінця 2016 року
Фото: 16% українців очікують введення безвізового режиму до кінця 2016 року

Найменше скептиків серед жителів західних регіонів, найбільше - на сході

В Україні значно зросла кількість тих, хто вірить в те, що безвізовий режим з Євросоюзом для України буде введено вже в 2016 році, а також тих, хто не вірить в те, хто не вірить у скасування візового режиму взагалі. Про це свідчать дані травневого дослідження TNS Online Track.

Таким чином, порівняно з даними 2015 року, в цьому році частка тих, хто вірить в лібералізацію візового режиму, становить 16% (в 2015 - 5%). Частка тих, хто впевнений, що введення безвізового режиму ніколи так і не відбудеться - 33%, що на 8% більше торішніх даних.


Щодо регіонального розподілу скептиків і оптимістів введення безвізового режиму, то серед жителів західного регіону значуще менше тих, хто не вірить у можливість скасування візового режиму з ЄС (25%). Найбільше у безвізовий режим не вірять жителі сходу (38%).

Фото: 16% українців вірять в введення безвізового режиму до кінця 2016 року

У той же час в лібералізацію візового режиму до кінця 2016 року вірять 21% жителів півночі і центру і 19% мешканців заходу України.

Фото: 38% жителів сходу не вірять у лібералізацію візового режиму з ЄС

В опитуванні взяли участь 1000 респондентів у віці від 18 до 55 років.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що точного рішення про надання Україні безвізового режиму немає.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся