В Україні у трьох областях горять торфовища, - ДСНС

НовиниНадзвичайні події    28.08.2016 - 22:18
Фото: ліквідація тління торфу
Фото: ліквідація тління торфу

Загалом останніми днями пожежі торфу виникали в п'ятьох областях країни

У Волинській та Житомирській областях тривають пожежі на торфовищах. Ще в кількох областях подібні загоряння вдалося ліквідувати, повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зазначено, на Волині поблизу села Солотвин Ковельського району 25 серпня виявлено загорання торфу на площі 1 га.

"Станом на 7:00 28 серпня площа пожежі становить 0,35 га. Залучено 4 одиниці техніки та 13 осіб, із них від ДСНС 2 одиниці техніки та 9 людей особового складу", - йдеться в повідомленні.

Ще два осередки загорання торфу - поблизу села Хомичі Шацького району (площа горіння 0,9 га) та біля села Тойкут Ковельського району (площа 1,3 га) - рятувальники станом на неділю вже ліквідували.


Своєю чергою в Житомирській області поблизу села Жубровичі Олевського району 28 серпня було виявлено загорання торфу на площі 1,5 га.

"Станом на 15:00 28 серпня площа пожежі становить 1,2 га. Залучено 2 одиниці техніки та 10 людей особового складу", - доповіли у відомстві.

Крім того, біля села Вишневе Шепитівського району Хмельницької області 28 серпня виявлено загорання торфу на площі 1 га: до ліквідації пожежі залучено 2 одиниці техніки та 16 осіб.

За даними ДСНС, протягом останніх днів рятувальники також ліквідували пожежі на торфовищах у Київській області (поблизу села Обуховичі Іванківського району, площа загоряння 0,8 га) та Івано-Франківській області (біля села Насташене Галицького району, площа горіння 1,5 га).

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року в Київській області біля смт Гостомель рятувальникам вдалося загасити пожежу на торфовищах.

On Top