В Україні у трьох областях горять торфовища, - ДСНС

НовиниНадзвичайні події    28.08.2016 - 22:18
Фото: ліквідація тління торфу
Фото: ліквідація тління торфу

Загалом останніми днями пожежі торфу виникали в п'ятьох областях країни

У Волинській та Житомирській областях тривають пожежі на торфовищах. Ще в кількох областях подібні загоряння вдалося ліквідувати, повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зазначено, на Волині поблизу села Солотвин Ковельського району 25 серпня виявлено загорання торфу на площі 1 га.

"Станом на 7:00 28 серпня площа пожежі становить 0,35 га. Залучено 4 одиниці техніки та 13 осіб, із них від ДСНС 2 одиниці техніки та 9 людей особового складу", - йдеться в повідомленні.

Ще два осередки загорання торфу - поблизу села Хомичі Шацького району (площа горіння 0,9 га) та біля села Тойкут Ковельського району (площа 1,3 га) - рятувальники станом на неділю вже ліквідували.


Своєю чергою в Житомирській області поблизу села Жубровичі Олевського району 28 серпня було виявлено загорання торфу на площі 1,5 га.

"Станом на 15:00 28 серпня площа пожежі становить 1,2 га. Залучено 2 одиниці техніки та 10 людей особового складу", - доповіли у відомстві.

Крім того, біля села Вишневе Шепитівського району Хмельницької області 28 серпня виявлено загорання торфу на площі 1 га: до ліквідації пожежі залучено 2 одиниці техніки та 16 осіб.

За даними ДСНС, протягом останніх днів рятувальники також ліквідували пожежі на торфовищах у Київській області (поблизу села Обуховичі Іванківського району, площа загоряння 0,8 га) та Івано-Франківській області (біля села Насташене Галицького району, площа горіння 1,5 га).

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року в Київській області біля смт Гостомель рятувальникам вдалося загасити пожежу на торфовищах.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Синоптики попереджають про високий рівень пожежної небезпеки 26 серпня Поблизу Тернополя горить смыттэзвалище, площа горіння постійно збільшується
On Top