ru ua

В Україні знижено нормативи споживання газу, тепла та електроенергії для населення

В Україні знижено нормативи споживання газу, тепла та електроенергії для населення Фото: українцям знизили нормативи споживання послуг ЖКГ

Скорочено нормативи споживання енергоносіїв в опалювальний період

Сьогодні, 1 травня 2017 року, в Україні набрало чинності рішення Кабінету міністрів про зниження соціальних нормативів на користування послугами ЖКГ з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв населенням. Відповідну постанову 51 від 6 лютого 2017 року оприлюднено на сайті уряду.

Зокрема, з 1 травня 2017 знижені норми споживання теплової, електричної енергії і природного газу. Норми споживання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та (або) квартирними приладами обліку, знижені з 0,0548 Гкал до 0,0431 Гкал на 1 кв. м опалювальної площі в місяць в опалювальний період.

Нормативи електричної енергії для індивідуального опалення знижені з 65 кВт·год до 51 кВт·год на 1 кв. м опалювальної площі в місяць в опалювальний період; природного газу для індивідуального опалення з 5,5 куб. м до 5,0 куб. м на 1 кв. м опалювальної площі в місяць в опалювальний період.

Крім того, переглянуті коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення в багатоповерхових будинках.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що постанова НКРЕКП про скасування абонплати за газ вступила в силу.