ua en ru

В Україні немає майданчика, який підходить для проведення Євробачення-2017, - Нищук

В Україні немає майданчика, який підходить для проведення Євробачення-2017, - Нищук Фото: Євген Нищук

Стадіон "Олімпійський" у Києві не підходить для проведення Євробачення

В Україні немає майданчика, який підходить для проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017. Про це в інтерв'ю "5 каналу" заявив міністр культури України Євген Нищук.

"Так як складається у нас ситуація, насамперед...Тобто, арени як такої у нас практично немає... за тими вимогами... Закритої арени на велику кількість людей", - сказав Нищук.


Він навів приклад "Глобал-арени" в Стокгольмі, яка вміщує 15 тисяч глядачів.

"У нас, начебто, є, ось наприклад, Палац Спорту. Але він в дуже такому, скажімо, хиткому стані. Він, за бажанням, може вміщати близько 12-14 тисяч", - додав міністр.

При цьому він підкреслив, що стадіон "Олімпійський" у Києві не підходить для проведення Євробачення, оскільки не є закритою ареною.

"Зараз говорять про те, що німецькі фахівці можуть допомогти покрити арену, але це покриття, яке дасть можливість не тільки від дощу там зберегти... Але бажання технічного забезпечення, для того, щоб підвищити... 25 тонн заліза... світлового, звукового, знімальній - воно не витримає", - резюмував міністр.

Нагадаємо, раніше Нищук заявляв, що результати конкурсу з відбору міста на проведення "Євробачення"-2017 будуть оголошені 1 серпня.