В Україні з початку року зросла кількість вироків з позбавленням волі для хабарників

В Україні з початку року зросла кількість вироків з позбавленням волі для хабарників
Фото: хабар (twitter.com/nab_ukr)

За п'ять місяців до реального тюремного терміну засудили 28 хабарників

В Україні у 2017 році зросла кількість вироків, якими хабарників засудили до реального позбавлення волі. Про це йдеться в дослідженні порталу "Наші гроші".

Повідомляється, що в 2017 році зросла кількість вироків, якими хабарників засудили до реального позбавлення волі. Зокрема, за п'ять місяців цього року всього винесено 28 подібних вироків, 4 з яких вже вступили в силу. В минулому році було винесено всього 16 таких вироків.

У той же час за цей період зросла кількість виправдувальних вироків в порівнянні з 2016 роком - 28 проти 14.

Також повідомляється, що кількість хабарників, звільнених від покарання, зменшилась. Так, у 2016 за перші п'ять місяців 17 осіб були засуджені до умовного терміну (двоє отримали 3 роки позбавлення волі умовно, 15 осіб - 5 років умовно). А в цьому році за цей же період від реального терміну звільнили 9 осіб.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що тільки 2% корупційних справ виносять вироки в судах.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся