ru ua

В Україні обрано першого сільського старосту

В Україні обрано першого сільського старосту Фото: В Україні обрано першого сільського старосту

Вибори відбулися у Черкаській області

В Україні, вчора, 17 січня 2016 року, відбулися перші вибори старости смт. Ірдинь Білозірської об'єднаної територіальної громади Черкаського району Черкаської області. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Повідомляється, що у голосуванні взяли участь 319, або 46,7 % виборців від їх загальної кількості.

За попередніми результатами голосування, перемогу здобув Олександр Максимов, за якого проголосували 78,6% виборців. За іншого кандидата Юрія Перевалова віддали голос 21,4%.

"Обраний староста представлятиме інтереси жителів Ірдинь в Білозерській об'єднаній територіальній громаді, до якої віднедавна входить селище", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що територіальну громаду ірдинці утворили разом з сусіднім селом Білозір'я, відповідно до Закону "Про добровільне об'єднання територіальних громад". Білозерська об'єднана територіальна громада стала однією з перших таких громад в Україні.

Нагадаємо, 17 січня 2016 року в Черкаській області стартували перші в Україні вибори сільських старост, які проходять в рамках децентралізації.

Раніше повідомлялося, що місцеві вибори у 10 територіальних громадах пройдуть навесні 2016 року.