В Україні на рік відклали обмеження на кількість і вартість закордонних посилок

В Україні на рік відклали обмеження на кількість і вартість закордонних посилок
Фото: посилка (kadena.af.mil)

Обмеження на посилки з-за кордону вступлять в силу з 2019 року

В Україні обмеження на кількість отриманих закордонних посилок, які не оподатковуються, почнуть діяти лише з 2019 року. Про це йдеться в прикінцевих положеннях закону про зміни до Податкового кодексу, опублікованому 30 грудня 2017 року в "Голосі України".

Згідно з законом, обмеження на посилки, які не обкладаються податком, вступлять в силу з 1 січня 2019 року. Відзначимо, не будуть обкладатися податком не більше трьох посилок протягом календарного місяця вартістю до 150 євро. З четвертої посилки такі відправлення будуть обкладатися ПДВ (20%), митом (10%) і акцизом.

У той же час, з 1 січня 2018 року набули чинності зміни правил безмитного ввезення товарів в ручному або супроводжуваному багажі сумою до 150 євро (в аеропортах - до 1000 євро і вагою до 50 кг. Нові правила діють для тих, хто був відсутній в Україні більше доби і в'їжджає в країну не частіше одного разу протягом 72 годин.

Нагадаємо, в грудні Верховна Рада України прийняла поправки в Податковий кодекс та посилила оподаткування посилок і зарубіжних товарів.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся