В Україні тільки 2 області не прийняли план формування територій громад, - Мінрегіон

В Україні тільки 2 області не прийняли план формування територій громад, - Мінрегіон
Фото: Геннадій Зубко

План ще не ухвалили в Тернопільській та Закарпатській областях

В Україні на сьогодні тільки дві області на ухвалили перспективний план формування територій громад. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко сьогодні під час брифінгу, передає кореспондент РБК Україна.

"Сьогодні, фактично, у нас тільки у двох областях не був прийнятий перспективний план - це Тернопільська, де частково був затверджений перспективний план, та Закарпатська область. Закарпатська область - у зв'язку з тими надзвичайними подіями, там є трохи розбалансованість, я думаю, що з часом ситуацію буде змінено. Вчора вже Київська область взагалі перевершила себе, прийнявши перспективний план і затвердивши одразу дві територіальні громади, які підуть на вибори уже за новою системою, які отримають нові органи місцевого самоврядування", - заявив Зубко.

Він зазначив, що наразі у 6 областях відбуваються сесії обласних рад.

"Уже на сьогодні 72 об'єднання територіальних громад є закріпленими і вони вже йдуть на вибори новим складом", - зазначив Зубко.

Зокрема, Хмельницьким обласним радою створено 23 об'єднані територіальні громади, Дніпропетровським - 10, Полтавським - 10, Чернівецьким - 10, Житомирським - 8; Одеським - 7, Волинським - 5, Київській - 2, Кіровоградським - 2; Івано-Франківським - 1.

Нагадаємо, голова Верховної Ради України Володимир Гройсман повідомив, що в Україні загалом буде створено більше 40 нових територіальних громад.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся