Україна завоювала ще два "золота" на Паралімпіаді, встановивши світові рекорди

Україна завоювала ще два "золота" на Паралімпіаді, встановивши світові рекорди Фото: Роман Полянський

Обидва спортсмени встановили нові світові рекорди

Українська легкоатлетка Лейла Аджаметова і веслувальник Роман Полянський завоювали перше місце в своїх дисциплінах на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро. Про це йдеться на сайті змагань.

Аджаметова прийшла першою у бігу на 100 метрів, встановивши новий світовий рекорд з часом 11,79.

"Золото і світовий рекорд від нашої легкоатлетки Лейли Аджаметовой в бігу на 100 м! Слава Україні", - написав заступник міністра молоді та спорту Микола Даневич на своїй сторінці в Facebook.

ЗОЛОТО і світовий рекорд від нашої легкоатлетки ЛЕЙЛІ АДЖАМЕТОВОЇ у бігу на 100 м.! :) Слава Україні!

Опубліковано Миколою Даневичем 11 вересня 2016 р.

Веслувальник Роман Полянський прийшов першим на дистанції 1000 метрів в одиночному розряді з часом 4:39,56, також встановивши новий світовий рекорд.

4-й день Україна також розпочинає із ЗОЛОТА!!! (гарна традиція ;) ) Наш веслувальник РОМАН ПОЛЯНСЬКИЙ переміг у запливі...

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після третього дня змагань на Паралімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро збірна України поповнила свій медальний запас і залишилася на третьому місці в загальному заліку.