Україна в найближчі 5 років планує скоротити споживання газу на 50%, - Мінрегіон

Україна в найближчі п'ять років планує скоротити споживання газу на 50%.

Україна в найближчі п'ять років планує скоротити споживання газу на 50%. Про це в ефірі радіо "Ера" сказав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Андрій Білоусов, передає його прес-служба.

За його словами, до початку опалювального періоду 2014-2015 років в Україні планують ввести в експлуатацію 498 котелень, які працюватимуть на альтернативному паливі. Це дасть 4% економії споживання газу. Трохи більше 7% газу заощадять за рахунок організаційних заходів - оптимізація споживання тепла в багатоквартирних будинках, відключення окремих приміщень і будівель. За рахунок модернізація котелень та систем теплопостачання, плануються скорочення споживання газу на рівні 4,6%.

"Тариф на виробництво теплової енергії з використанням інших видів палива буде встановлюватися на рівні тарифу на виробництво теплової енергії, яка виробляється з природного газу, що імпортується. При цьому інвестору гарантується повернення інвестицій через перегляд тарифів на виробництво теплової енергії, яка виробляється з інших видів палива, при зміні ціни імпортованого природного газу", - розповів Білоусов.

Він зазначив, що за допомогою цих і інших заходів, протягом п'яти найближчих років Україна планує скоротити споживання газу на 50%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся