Україна протягом 300 днів не імпортує газ з РФ

НовиниЕнергетика    22.09.2016 - 13:14
Фото: "Укртрансгаз"
В "Укртрансгазі" заявили про необхідність ліквідувати 30% потужностей української ГТС Діагностикою газопроводів "Укртрансгазу" займуться компанії з США та ОАЕ

Україна перестала імпортувати газ з РФ в листопаді 2015 року

Україна вже протягом 300 днів не закуповує природний газ у Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба "Укртрансгазу".

Так, "Укртрансгаз" веде відлік днів, з того моменту, як Україна перестала імпортувати газ з Росії - з листопада 2015 року.

Фото: "Укртрансгаз" веде відлік днів без імпорту газу з РФ

Відзначимо, НАК "Нафтогаз України" планує накопичити в підземних сховищах до початку опалювального сезону 2016-2017 років не менше 14 млрд кубометрів газу. Україна має намір зберегти за собою можливість закуповувати газ і у Російської Федерації.

Нагадаємо, раніше міністр енергетики Росії Олександр Новак заявляв, що Україні не обійтися без закупівлі газу у Російської Федерації.

"Це буде залежати від українських колег, але в цілому їм, звичайно, не обійтися без закупівлі газу для того, щоб наповнити підземні газові сховища", - заявив Новак, відповідаючи на питання журналістів про те, чи планує Україна закуповувати газ у Росії.

Читайте в розділі

У Стокгольмі стартує судовий процес між "Нафтогазом" і "Газпромом"

На блакитному газу: Україна і Росія починають судовий процес у Стокгольмі про ціну і транзит палива

Саудівська Аравія назвала умови скорочення видобутку нафти для ОПЕК, - Reuters

On Top