Україна і Таїланд домовилися про правову допомогу у кримінальних справах, - Клімкін

Понеділок 05 червня 2017 17:37
Україна і Таїланд домовилися про правову допомогу у кримінальних справах, - Клімкін
Фото: Павло Клімкін

Підписано торговельну угоду між Україною і Таїландом

Україна і Таїланд домовилися про правову допомогу у кримінальних справах. Про це у Twitter повідомив Міністр закордонних справ Павло Клімкін.

"Підписали Торговельну угоду між Україною і Таїландом та договір про правову допомогу у кримінальних справах. Багато ідей та спільних справ попереду", - написав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) надіслало клопотання про правову допомогу до компетентних органів в 41 державу.

"Іноземні банки та компанії причетні до завдання більш як третини усіх збитків від злочинів, які розслідує Національне антикорупційне бюро України. Наразі детективи НАБУ встановили комерційні структури зі щонайменше 10 країн світу, за участі яких із України було виведено понад 2,27 млрд грн, 428 млн доларів, 4,3 млн євро та 825 тис. фунтів стерлінгів", - повідомляли у НАБУ.

НАБУ активно співпрацює з правоохоронними органами інших держав. Географія звернень НАБУ охоплює майже всі континенти. 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся