Україна створила умови, що дозволяють заробляти на "зеленому тарифі", - М Єфімов

Україна, прийнявши закон про «зелений тариф», створила умови, що дозволяють заробляти на ньому. Про це 29 вересня заявив генеральний директор ВАТ «Енергомашспецсталь» (Краматорськ, Донецька обл.) Максим Єфімов, представляючи проект з виробництва вітроенергетичних установок потужністю 2,5 МВт спільно з німецькою компанія «Fuhrlahder».
«В Україні діє закон «Про зелений тариф», який набув чинності в середині минулого року. Згідно з цим документом, з 2012 р. 30% вітроустановок повинні бути зроблені в Україні, а з 2017 р. - 50%. Якщо ви - генеруюча компанія і встановили вітроустановку, то продаєте електроенергію по 11,7 євроцента. Це друга після Румунії ціна на зелену електроенергію в Європі. І це цікаво для інвесторів», - підкреслив М.Єфімов.
Він також особливо відзначив, що проект «Енергомашспецсталі» і «Fuhrlahder» унікальний. «І починаючи з жовтня ц.р. ми починаємо підготовку майданчика для того, щоб створити на ній цех зі складання вітрогенераторів», - сказав М.Єфімов.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся