Україна розширила повітряне сполучення з Катаром і Молдовою

НовиниТранспорт    01.11.2016 - 00:58
Фото: літаки з України стануть частіше літати в Катар і Молдову
Фото: літаки з України стануть частіше літати в Катар і Молдову

Державіаслужба підписала договір про авіаційне сполучення без обмежень з Катаром і протокол про регулярні польоти з Молдовою

Державна авіаційна служба України підписала Меморандум про взаєморозуміння з авіаційною владою держави Катар. Про це в понеділок, 31 жовтня, повідомили в прес-службі Державіаслужби України.

Підписання Меморандуму відбулося в рамках робочого візиту української делегації до м.Доха 27 жовтня.

"Документ підтвердив наміри сторін здійснювати пряме авіаційне сполучення між будь-якими містами України і Катару без обмежень по частоті рейсів", - йдеться в повідомленні.

Крім цього, сторони домовилися під час наступного раунду переговорів, призначених на початок 2017 року, обговорити питання про зняття обмежень по кількості призначених перевізників.

Також в Державіаслужбі повідомили, що українська сторона провела консультації з делегацією Республіки Молдова з питань подальшого розвитку в галузі повітряного транспорту.

"Результатом зустрічі став протокол, в якому зафіксовано, що призначені перевізники обох сторін мають право виконувати регулярні польоти з нічними стоянками, починаючи з сезону зимової навігації IATA 2016-2017", - повідомили в Державіаслужби.

Також сторони домовилися підготувати нову Угоду між КМУ і Урядом Республіки Молдова про повітряне сполучення.

"У зв'язку з цим, українська сторона висловила готовність направити проект відповідної угоди на адресу молдовської сторони", - додали в прес-службі.

Нагадаємо, в Україні запускають новий авіарейс з Києва до Анкари.

On Top