Порошенко заявив, що Україна розраховує на "чотири союзи" з ЄС

П'ятниця 24 листопада 2017 14:54
Порошенко заявив, що Україна розраховує на "чотири союзи" з ЄС
Фото: Петро Порошенко (РБК-Україна)

Порошенко виступив на пленарній сесії саміту "Східного партнерства"

Україна розраховує на "чотири союзи" з Європейським союзом. Про це заявив президент України Петро Порошенко у ході виступу на пленарній сесії п’ятого саміту "Східного партнерства" у Брюсселі (Бельгія), повідомляє прес-служба глави держави.

"Україна розраховує, насамперед, на так звані "чотири союзи" - Енергетичний союз; Цифровий єдиний ринок; Митний союз та асоціація з Шенгенською зоною. Ми хочемо більше Європи в Україні", - заявив він.

Порошенко закликав будувати партнерство на основі розумної диференціації, спільних цінностей та сміливих амбіцій.

Нагадаємо, вчора Порошенко почав робочий візит до Брюсселя. Зокрема, в ході візиту глава держави виступить під час робочого обіду з участю глав держав і урядів Європейського союзу і країн-партнерів на тему: "Працюємо разом над спільними європейськими викликами". Також передбачені переговори президента України з керівництвом інституцій ЄС, лідерами держав-членів ЄС і країн-партнерів "Східного партнерства".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся