Україна пройшла пік рецесії, - Світовий банк

Україна пройшла пік рецесії, - Світовий банк
Фото: Світовий банк відзначив позитивну динаміку української економіки

Світовий банк прогнозує зростання ВВП України у 2016 році на рівні 1%

Українська економіка пройшла пік рецесії та в 2016 році повернулася позитивній динаміці. Про це йдеться у присвяченому глобальним економічним перспективам докладе Світового банку.

Аналітики Світового банку відзначили, що у 2016 році економіка України повернулася до позитивної динаміки, і в I кварталі зафіксовано зростання ВВП на рівні 0,1%. Таким чином, на думку аналітиків, в країні пройдено пік рецесії. Особливо наголошується зростання показників у західних областях України, які безпосередньо не порушені конфліктом на Донбасі. В цілому банк прогнозує зростання економіки України у 2016 році на рівні 1% ВВП, в наступному - 2%, а в 2018 році - 3%.


У той же час Світовий банк прогнозує зниження ВВП Російської Федерації у поточному році на 1,2% внаслідок падіння обсягів приватних інвестицій та споживання. Однак уповільнення зниження обсягів економічної активності може свідчити, що РФ пройшла "дно" в ряді секторів. Експерти Світового банку прогнозують зростання ВВП країни вже у 2017 році.

Також у доповіді Світового банку прогнозується стабільність економічної ситуації в єврозоні, де зростання ВВП в наступні півтора року, на думку аналітиків, складе 1,6%.

Нагадаємо, Світовий банк має намір виділити Україні 500 млн доларів на закупівлю газу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся