Україна закликала ЄС скликати спецсесію Європейської ради на 30 серпня

За дорученням Президента України Петра Порошенка представник України при ЄС Костянтин Єлісєєв звернувся до керівництва ЄС із закликом щодо скликання спеціальної сесії Європейської ради щодо ситуації в Україні 30 серпня 2014 р.

За дорученням Президента України Петра Порошенка представник України при ЄС Костянтин Єлісєєв звернувся до керівництва ЄС із закликом щодо скликання спеціальної сесії Європейської ради щодо ситуації в Україні на 30 серпня 2014 р. Про це повідомляє прес-служба представництва України в ЄС.

"Україна і Європейський Союз повинні зупинити цю війну. Ми закликаємо до проведення 30 серпня спеціального позачергового засідання Європейської ради по Україні. Досить потурання і умиротворення агресора! Солідарність повинна стати абсолютною і безумовною. Вона повинна матеріалізуватися в подальші рішучі суттєві санкції і великомасштабну військову і технічну допомогу Україні для того, щоб зупинити агресора", - йдеться у зверненні Єлісєєва.

Раніше сьогодні Президент України Петро Порошенко офіційно оголосив, що російські війська вторглися в Україну.

Зазначимо, 29-30 серпня глава української держави планує відвідати Брюссель.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся