Україна попередила пілотів щодо польотів над Чорним морем

НовиниПолітика    26.11.2016 - 11:41
Фото: ракетні випробування ЗСУ
Фото: ракетні випробування ЗСУ
РФ відновила в окупованому Криму ракетний комплекс Лише Україна має право обслуговувати повітряний рух над Кримом, - МІУ

Державіаслужба повідомила про зміни в правилах проведення і забезпечення польотів

Державна авіаційна служба України підтвердила розповсюдження повідомлення для пілотів NOTAM. В українському відомстві послалися на рішення Міжнародної організації цивільної авіації, згідно з яким Україна обслуговує повітряний рух над Кримом, передає DW.

"Україна є єдиною міжнародно визнаною державою, що забезпечує обслуговування повітряного руху у межах РПІ (району польотної інформації - ред.) Сімферополь та публікацію аеронавігаційної інформації стосовно РПІ Сімферополь", - повідомили виданню у прес-службі Державіаслужби.

 Водночас у відомстві не зазначили, у зв'язку з чим вказаний NOTAM був виданий.

Раніше російські ЗМІ пов'язали зазначене повідомлення для пілотів із нібито запланованими Україною "на 1 і 2 грудня ракетними випробуваннями".

Як відомо, NOTAM - це оперативне авіаційне повідомлення для пілотів про зміни в правилах проведення і забезпечення польотів.

Нагадаємо, раніше секретар Ради нацбезпеки й оборони Олександр Турчинов заявив, що ракетні випробування в районі Криму проходять у рамках міжнародних договорів.

Читайте в розділі

Армія Сирії взяла під контроль історичний центр Алеппо

В Bloomberg перерахували основні ризики 2017 року

Байден спростував свою участь в президентських виборах в США в 2020

On Top