Україна запропонувала Єгипту укласти угоду про зону вільної торгівлі

НовиниЕкономіка    07.10.2014 - 14:47
Україна запропонувала Єгипту укласти угоду про зону вільної торгівлі.

Україна запропонувала Єгипту укласти угоду про зону вільної торгівлі. Про це стало відомо в ході зустрічі заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України, торгового представника Валерія П'ятницького з радником з комерційних і торговельних питань посольства Арабської Республіки Єгипет в Україні Ахмедом Амаві, передає прес-служба Мінекономіки.

"У цьому році ми дійсно маємо позитивну динаміку в торгівлю з Єгиптом, але ми хочемо збільшити її. На сьогодні ми підписали угоду про вільну торгівлю з Європейським Союзом, тривають переговори з Туреччиною, але ми бажаємо розширювати список партнерів і, на нашу думку, в перспективі ми могли б підписати угоду про вільну торгівлю між Україною та Єгиптом", - сказав П'ятницький.

Представник єгипетської сторони в свою чергу висловив готовність до співпраці.

"Це дуже вдала ідея, але для початку ми могли б сформувати переліки товарів для взаємовигідної торгівлі, які не будуть обкладатися ввізним митом", - зазначив Амаві.

Заступник міністра також підкреслив, що Україна і Єгипет не є прямими конкурентами в сільському господарстві, фармацевтиці, тож могли б вести взаємовигідну двосторонню торгівлю в цих сферах.

За словами П'ятницького, в даний час український ринок зацікавлений не тільки в експорті, але і в імпорті. Наприклад, в Україні великим попитом користуються фрукти з Єгипту.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час зустрічі з послами арабських держав заявляв, що Україна зацікавлена в залученні додаткових інвестиціях з Близького Сходу і Північної Африки.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top