Україна запропонувала Чорногорії свою участь в будівництві чорногорської нацмережі газопроводів

Україна запропонувала Чорногорії свою участь в будівництві чорногорської національної мережі газопроводів. Про це сьогодні заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з прем'єр-міністром Чорногорії Міло Джукановичем, передає прес-служба уряду.

Азаров наголосив, що Україна зацікавлена в активізації співпраці з Чорногорією у багатьох галузях, зокрема, і в галузі енергетики.

"Україна виробляє весь спектр продукції для енергетичної галузі, й тому енергетика для нас - надзвичайно цікава галузь для співробітництва. Україна виробляє кабельну продукцію, генератори, ізолятори, у нас є вся необхідна продукція для будівництва ліній електропередач і електростанцій", - сказав прем'єр-міністр.

Джуканович, у свою чергу, відзначив, що Чорногорія знає про потужний потенціал України в енергосекторі та закликав українські компанії брати участь у реалізації енергетичних проектів у Чорногорії.

"Україна має надзвичайно гарний потенціал у енергетиці. На жаль, ми самі не здатні реалізовувати великі енергетичні проекти, і тому ми запрошуємо українських партнерів брати участь у таких проектах", - сказав прем'єр-міністр Чорногорії.

Азаров також повідомив, що відносини між двома державами розвиваються динамічно, однак товарообіг не у повній мірі відповідає потенціалу країн. Він запропонував доручити відповідним міністерствам і відомствам підготувати документи для активізації співпраці.

На думку Азарова, активізації двосторонньої співпраці також сприятиме відкриття прямого авіасполучення між Києвом і Подгорицею. Він додав, що актуальною є й співпраця у туристичній, військово-технічній, агропромисловій та культурно-освітній сферах. Він також запропонував у поточному році провести Дні української культури в Чорногорії і чорногорської в Україні.

Читайте також: Україна і Чорногорія створять комісію з питань науково-технічного співробітництва

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся