Україна планує наростити видобуток нафти в Єгипті до 7 тис. бар./добу, газу - до 0,7 млн куб. м

Вівторок 10 лютого 2015 18:27

Україна планує наростити видобуток нафти в Єгипті до 7 тис. барелів на добу, газу - до 0,7 млн кубометрів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАК "Нафтогаз України".

"У 2015 році планується завершення будівництва технологічної інфраструктури на родовищах та введення в експлуатацію нових трубопроводів, завдяки чому стане можливим підключення інших продуктивних свердловин і вихід на рівень видобутку до 7 тис. барелів нафти і 700 тис. куб. м газу на добу (зараз близько 550 тис. куб. м газу на добу)", - сказано в повідомленні.

Як зазначається, за станом на 1 січня 2015 р., з початку експлуатації на відкритих родовищах видобуто 5,35 барелів нафти і 50,88 куб. м газу. Всього в рамках єгипетського проекту 42 свердловини пробурені: з них 30 - продуктивних (24 нафтові і 6 газоконденсатних), на одній проводиться випробування.

У 2015 році від єгипетського проекту передбачено отримати 67 млн дол. і здійснити інвестиції на суму 64 млн дол.

Нагадаємо, напередодні "Нафтогаз" оголосив конкурс на оцінку родовищ компанії в Єгипті і Криму.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся