Україна опустилася в рейтингу щастя ООН

Україна опустилася в рейтингу щастя ООН
Фото: найщасливішою країною визнана Данія

Росія займає 56 місце в рейтингу, Білорусь - 61-е, Грузія - 126-е

Україна посіла 123 місце в рейтингу щасливих країн. Про це свідчать результати дослідження World Happiness Report Update 2016, проведеного компанією Sustainable Development Network Solutions за замовленням ООН, підготовленому ООН.

Всього в рейтингу World Happiness Report-2016 аналізували ситуацію у 157 країнах. Торік Україна була на 111 місці, а перед тим, у 2013 році - на 87.

За даними рейтингу, Україна увійшла в десятку країн, у яких спостерігалося зниження відчуття щастя. У цю групу ввійшли також Індія, Венесуела, Саудівська Аравія, дві країни Північної Африки, Єгипту та Ємену, а також Ботсвана.

Найщасливішою країною визнана Данія. У першу десятку також увійшли Швейцарія, Ісландія, Норвегія, Фінляндія, Канада, Нідерланди, Нова Зеландія, Австралія та Швеція.

Самі нещасливі, по рейтингу: Бурунді, Сирія, Афганістан, Бенін, Руанда, Гвінея, Ліберія, Танзанія, Мадагаскар.

Росія займає 56 місце в рейтингу, Білорусь - 61-е, Грузія - 126-е.

Країни оцінювали, виходячи з таких показників, як ВВП на душу населення, тривалість життя, можливість розраховувати на кого-то в тяжкий час, рівень корупції, поширеність щедрості і наявність волі у життєвому виборі.

Нагадаємо, Україна посіла в рейтингу політичного розвитку 38 місце серед 129 країн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся