Україна вивчає питання участі в будівництві терміналу в Хорватії - "Нафтогаз"

Понеділок 03 червня 2013 16:42

Україна вивчає питання участі в будівництві терміналу в Хорватії. Про це сьогодні журналістам повідомив заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" Вадим Чупрун, передає кореспондент РБК-Україна.

"Зараз обговорюється питання про будівництво терміналу. Там обговорюється три сторони: Хорватія, Україна, Угорщина. До нас з пропозицією вийшли хорвати. Інтерес дуже серйозний, вони пропонують будівництво терміналу. Ми ще не вирішили, що будувати і брати в цьому участь. Якщо буде стільки коштувати це питання, щоб держава отримала додаткові поставки газу і якщо це забезпечить нам безпеку, і якщо буде коштувати дешевше, ніж інші варіанти, тому що варіантів багато, тоді ми підемо цим шляхом. Зараз все підраховується, там зараз і математика, поки політику ми не допускаємо. Вибір варіанту може бути тільки в тому випадку, якщо це буде цікаво, якщо забезпечить нам безпеку, якщо забезпечить альтернативні джерела вуглеводнів в Україні, не тільки з одного боку, але з кількох інших, в тому числі і реверсивні поставки", - повідомив Чупрун.

Читайте також: Коли відбудуться тестові реверсні поставки газу з Румунії поки невідомо, - "Нафтогаз".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся