Україна та Ізраїль будуть нарощувати співпрацю в аграрній сфері

НовиниПолітика    16.05.2017 - 12:55
Фото: Україна і Ізраїль наростять співробітництво в агросфері
Фото: Україна і Ізраїль наростять співробітництво в агросфері

Україна буде впроваджувати ізраїльські технології в агросфері

Україна має намір розвивати співпрацю з Ізраїлем в аграрній сфері, а також залучати ізраїльські технології в розвиток власного агровиробництва. Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі зі співголовою українсько-ізраїльської міжурядової комісії з питань торговельного та економічного співробітництва Зеєвом Елькіним, передає "Урядовий портал".

Відзначається, що дана зустріч відбулася в рамках офіційного візиту глави українського уряду до Ізраїлю.

Гройсман закликав Ізраїль розглянути можливості лібералізації доступу української агропродукції на ізраїльській ринок, а також відновлення експорту українських столових яєць в країну.

Окремо глава КМУ відзначив готовність Києва всебічно сприяти забезпеченню продовольчої безпеки Ізраїлю на довгостроковій основі та створювати умови для залучення ізраїльських інвестицій в сільське господарство України.

"Ми зацікавлені в ізраїльських технологіях виробництва в сільському господарстві по багатьом напрямкам. Нашим пріоритетом є відхід від сировинного типу економіки, і ми готові всіляко сприяти бізнесу", - сказав Гройсман.

Він додав, що Ізраїль є одним з основних торговельних партнерів України в регіоні і позитивно оцінив обсяги товарообігу країн.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху заявив на зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом про бажання Ізраїлю прискорити переговори по створенню Зони вільної торгівлі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Україна та Ізраїль підписали ряд документів про двостороннє співробітництво Україна та Ізраїль обговорили питання взаємодії в міжнародних організаціях
On Top