ua en ru

Україна та Світовий Банк підписали угоди про виконання трьох нових проектів на 1,48 млрд дол

Уряд України та Світовий Банк підписали кредитні угоди про виконання трьох нових проектів на суму 1,48 млрд дол.

Уряд України та Світовий Банк підписали кредитні угоди про виконання трьох нових проектів на суму 1,48 млрд дол. Підписання відбулося сьогодні у Києві в представництві Світового Банку в Україні, передає кореспондент РБК-Україна.

З боку Світового Банку угоду підписав Директор світового Банку у справах Білорусі, Молдови і України Чімяо Фан. Від України угоди підписали віце-прем'єр Володимир Гройсман, міністр економічного
розвитку Павло Шеремета та міністр фінансів Олександр Шлапак.

Перша позика, що становить 750 млн дол., буде спрямована на політику розвитку і проведення необхідних реформ. Крім того, у рамках проекту підвищення енергоефективності у секторі централізованого теплопостачання Україна отримає 382 млн дол. Проект буде реалізований у десяти містах України. Також Україна отримає 350 млн дол. На розвиток міської інфраструктури, зокрема 10 комунальних водопостачальних підприємств отримають кошти на утилізацію твердих відходів.

Нагадаємо, 22 травня Рада виконавчих директорів Світового банку схвалила три нових проекти для України загальною вартістю 1,48 млрд дол. Це нове фінансування буде посилюватися наданням технічної допомоги та проведенням діалогу з владою з метою прискорити проведення важливих структурних і макроекономічних реформ.

Пакет із трьох нових проектів, схвалений сьогодні Радою директорів Банку, є частиною загального обсягу допомоги Україні, про яку група Світового банку оголосила в березні цього року. Планується, що ця допомога в розмірі до 3,5 млрд дол., надійде до кінця 2014 р.