ru ua

Україна і Туреччина домовилися про технічної допомоги українським військовим госпіталям

Україна і Туреччина домовилися про надання технічної допомоги українським військовим шпиталям.

Україна і Туреччина домовилися про надання технічної допомоги українським військовим шпиталям. Про це повідомила уповноважений з прав людини Верховної Ради України Валерія Лутковська після зустрічі з координатором програми Агентства зі співпраці та координації Ради Міністрів Республіки Туреччини Хаджі Байрамом Болатом, передає прес-служба українського омбудсмена.

За словами Лутковської, під час розмови Болат висловив готовність Турецького агентства зі співпраці та координації надати технічну допомогу військовим госпіталям в Україні, зокрема, через їх обладнання сучасною медичною технікою.

Крім того, Туреччина готова допомогти у відновленні соціальної інфраструктури у звільнених від терористів районах Донбасу.

"З Турецьким агентством досягнута домовленість про співпрацю у сприянні відновлення соціальної інфраструктури у звільнених від терористів районах Донецької і Луганської областей, зокрема, у містах Слов'янську і Краматорську. Мова йде, насамперед, про відновлення дитячих садків, шкіл, закладів охорони здоров'я та інше, - зазначила Лутковська.