Україна і ICAO попереднього погодили відновлення руху на чотирьох трасах над Чорним морем

Україна і ICAO попереднього погодили відновлення руху на чотирьох трасах над Чорним морем
Україна погодила маршрути польотів над Чорним морем

Україна і Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO) досягли попередніх домовленостей про відновлення руху на чотирьох повітряних трасах над акваторією Чорного моря. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства інфраструктури України.

"Украерорух" запропонував декілька варіантів відновлення потоку в зоні відповідальності України, що дозволить авіакомпаніям скоротити свої витрати і розвантажити повітряні маршрути в районах польотної інформації суміжних держав. У ході зустрічей представники ІСАО, ІАТА, FAA та Євроконтролю висловили ряд зауважень та пропозицій, і за результатами обговорень було обрано чотири маршруту для подальшого можливого планування та виконання польотів користувачами повітряного простору", - йдеться в повідомленні.

В. о. заступника директора з аеронавігації "Украероруху Руслан Гуцан повідомив, що найближчим часом має відбутися робоча зустріч з представниками ІАТА та Євроконтролю щодо відновлення потоку повітряного руху над Чорним морем.

Нагадаємо, Україна зажадала від ICAO підтвердити виняткове право обслуговувати повітряний рух над Чорним морем.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся