Україна і ЄС до Вільнюського саміту проведуть зустріч представників бізнесу

НовиниПолітика    05.08.2013 - 11:40

Візит першого віце прем'єр-міністра Сергія Арбузова до Німеччини підтвердив, що Україна зробила свій вибір на користь євроінтеграції. Таку думку в ексклюзивному коментарі телеканалу БТБ висловив Евальд Бьольке, німецький експерт з питань відносин ЄС та країн СНД, директор центру Байтца.

"Ще до саміту у Вільнюсі ми спільними зусиллями проведемо велику зустріч з представниками бізнесу, щоб якомога більше число людей розуміли, як це - співпрацювати з Україною. Такі заходи допомагають зрозуміти Європі, що важливо для України. А також вирішувати конкретні практичні питання. Я дуже задоволений тим, що представники вашої країни приїжджають до нас і доносять ті ідеї, які важливі для них", - сказав Евальд Бьольке.

Нагадаємо, на минулому тижні під час робочого візиту до Німеччини і зустрічі з главою МЗС цієї країни Гідо Вестервелле перший віце прем'єр-міністр Сергій Арбузов заявив, що зусилля України спрямовані на підписання угоди про асоціацію з ЄС. У свою чергу Вестервелле підкреслив: Німеччина стратегічно зацікавлена ​​в європейському розвитку України.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top