Україна та Німеччина планують підписати угоду щодо відновлення Донбасу

НовиниПолітика    10.10.2016 - 11:09
Фото: Геннадій Зубко
Фото: Геннадій Зубко
Зубко розповів, коли розпочнеться опалювальний сезон в регіонах У Мінрегіоні допускають, що опалювальний сезон може розпочатися до 14 жовтня

Підписання угоди відбудеться у рамках засідання Українсько-німецької групи високого рівня з економічного співробітництва

Україна та Німеччина планують підписати угоду щодо реалізації проектів з відновлення та модернізації Донбасу. Про це йдеться у повідмоленні прес-служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Так, сьогодні планується зустріч віце-прем’єр-міністра - міністра регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка та державного секретаря Федерального Міністерства економіки та енергетики Німеччини Матіаса Махніга. 

У рамках засідання Українсько-німецької групи високого рівня з економічного співробітництва заплановано підписання індивідуальної кредитної угоди між КМУ та KfW (Кредитна Установа для Відбудови) та окремої угоди до неї щодо реалізації проектів з відновлення та модернізації у східній частині України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у вересні Кабінет міністрів України схвалив меморандум з ООН і МБРР по створенню фонду відновлення Донбасу.

Читайте в розділі

Трамп скоротив відставання від Клінтон за популярністю серед виборців, - опитування

Президент Філіппін розраховує на союз із РФ і Китаєм

Мін’юст ініціюватиме нові санкції проти РФ, якщо не відпустять Сенцова і Кольченка

On Top