ua en ru

Україна не буде домовлятися з бойовиками щодо розміщення миротворців ООН на Донбасі, - Єлісєєв

Україна не буде домовлятися з бойовиками щодо розміщення миротворців ООН на Донбасі, - Єлісєєв Фото: Костянтин Єлісєєв (РБК-Україна)

Для України головне обговорити питання розміщення миротворців на Донбасі зі своїми ключовими партнерами

Україна не буде домовлятися з бойовиками так званих "Донецької/Луганської народних республік" щодо розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі. Про це заявив заступник голови Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв в ефірі "Радіо Свобода".

"Звичайно, ми не збираємося вести ніякого діалогу і узгоджень з бойовиками, тому що всім зрозуміло, що за бойовиками стоїть Росія, і в цьому зв’язку ключовий виклик - отримати згоду на розгортання такої операції від Москви. Приймаюча сторона - це Україна, яка вважає ці території окупованими. Тому, якщо буде згода України, я думаю, що нам не потрібна на це згода якихось окремих бандформувань", - сказав Єлісєєв, зазначивши, що для України головне обговорити це питання зі своїми ключовими партнерами.

Єлісєєв також додав, що остаточне рішення з питання розміщення миротворців ООН на Донбасі ухвалює Рада безпеки ООН, постійним членом якої є Росія.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко зазначав, що для запровадження повномасштабної місії миротворців ООН, яка забезпечить повернення окупованих територій під український суверенітет, "потрібно дотиснути Росію".