Україна активно завойовує ринки В’єтнаму і Китаю, - МЕРТ

НовиниЕкономіка    10.08.2016 - 06:53
Фото: заступник глави Мінекономіки розповіла про завоювання країною нових ринків
Фото: заступник глави Мінекономіки розповіла про завоювання країною нових ринків

Заступник міністра економічного розвитку вважає, що візити Порошенка в Індонезію і Малайзію відкрили Україні вікно в азійські ринки

Після закриття російського ринку для українських виробників, Україна активно завойовує нові ринки, зокрема Китаю і В’єтнаму. Про це розповіла перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів в ефірі "5 каналу".

"На сьогодні ми активно працюємо над завоюванням нових ринків. І якщо до Індонезії й Малайзії це були офіційні візити президента і нашої команди, то вже цього року ми плануємо провести спільну комісію з Китаєм, і так само наприкінці жовтня ми пропонуємо провести спільну комісію з В'єтнамом", - зауважила Ковалів.


Розповідаючи про про візити президента в Індонезію і Малайзію, заступник міністра зазаначила, що вони стали вікном в азійські ринки.

"На сьогодні наші торговельні відносини в основному обмежуються виключно торгівлею аграрною продукцією. А для нас набагато цікавіше, і ми сьогодні власне цим і займаємося, - це експортувати продукцію з більшою доданою вартістю, як і продукцію агропереробки, так і продукцію машинобудування, наша співпраця в оборонному секторі. Тобто фактично ми для себе відкрили вікно в азійські ринки", - зазначила заступник міністра.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко та Індонезії Джоко Відодо домовилися розпочати консультації щодо зони вільної торгівлі між країнами.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top