Вчені: міські діти більш схильні до психічних розладів

Вчені: міські діти більш схильні до психічних розладів
Фото: у 7% дітей з міст були виявлені психотичні симптоми

Британським вченим вдалося виявити зв'язок психічних розладів з цілим рядом соціальних факторів

Міські діти більш схильні до психічних розладів із-за слабких взаємозв'язків з сусідами та більш високого рівня злочинності в містах. До такого висновку прийшли вчені з американського Університету Дьюка і британського Кінгс-коледжу в Лондоні, передає Science Newsline.

У дослідженні, яке було опубліковано в журналі  Schizophrenia Bulletin, взяли участь  2232 близнюків з Великобританії у віці до 12 років. Згідно з даними, у 7,4% дітей з міст були виявлені психотичні симптоми і ознаки, що в два рази вище, ніж у інших дітей. Серед них в тому числі відзначалися галюцинації, марення і параноїдальні ідеї.


Крім того, вченим вдалося виявити зв'язок психічних розладів з цілим рядом соціальних факторів. Насамперед ними відзначається слабкі зв'язки живуть поруч з людьми, а також високий рівень злочинності в оточенні. Також негативно впливає на ментальне здоров'я недостатня впорядкованість району та низький добробут сімей.

Нагадаємо, економічний збиток від природних катастроф у період з 1900 по 2015 рік для людства склав близько семи трильйонів доларів, вісім мільйонів людей стали жертвами катаклізмів. До такого висновку прийшли вчені з Технологічного інституту Карлсруе.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся